Saint Leo University

Hakkımızda

 

EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Üniversite'yi Yurtdışında Okuyun

Öğrencilerin üniversite sınavı sonrasında istedikleri bölümü seçebilmelerinin neredeyse hayal gibi göründüğü günümüzde aileler çocuklarının gelecekleri için yurtdışı eğitim olanaklarını araştırmaktadırlar. EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ile bu süreçte velilere ve öğrencilere hatasız ve eksiksiz işlemler gerçekleştirilebilmesi için rehberlik hizmeti sağlanmaktadır.

EuroStar Eğitim Danışmanlık olarak öğrencilerin geleceklerini makul eğitim ücretleri ödeyerek ve arzu ettikleri meslek dallarında okuyarak oluşturmalarını sağlamayı görev edinmiş durumdayız. Ülkemizin gelişmesinin ancak iyi eğitilmiş bir nesilden oluşacağının farkında olarak insanlara yalnızca diploma sahibi olmak için bir üniversite okumak yerine, üniversite sınav stresiyle boğuşmadan arzu ettikleri yurtdışı fakültelerde okuma imkânları sunuyoruz.

1993 yılından bugüne 20 yıllık bir süreçte binlerce öğrencimiz ile beraber yürüyerek her birinin başarısını yeni öğrencilerimize örnek gösteriyoruz. Birbirimizin başarısından güç alarak ailemizden ve sevdiklerimizden uzak zamanları en iyi şekilde değerlendirip yurtdışı eğitim süreci bitiminde rahat ve bol kazançlı bir iş hayatının kapılarını hep beraber açıyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti olarak gidilecek ülke ve üniversiteye karar verme sürecinden eğitim hayatının bitişine kadar her türlü ihtiyacında öğrencimizin yanında olarak, sözde danışmanlık şirketlerinden farkımızı ortaya koyuyoruz. Danışmanlık hizmetlerinin yalnızca maddi değil manevi yönünün de farkında olup öğrencimize bir müşteri değil arkadaş olarak yaklaşıyoruz. Gün gelip arzu ettiği başarısına sahip olduğunda en ufak bir katkımız bile varsa bundan mutlu oluyor ve yarınlara daha umutlu ve huzurlu bakıyoruz.

Gerek belgelerin tercüme ve onaylanma işlemleri gerekse vize başvurusu ve konaklama işlemlerine kadar birçok konuda öğrencimizi ve ailesini yormadan yapabileceğimiz tüm hizmetleri kendilerine sunuyoruz. Yeni ülkesine ilk adım attığında da şirketimiz personeli tarafından karşılanan öğrencimiz güvenle ve hızlı bir biçimde yeni evine kavuşmuş oluyor. Bu sayede ne ilk ne son gününde hiçbir sıkıntı çekmesine gerek kalmadan huzurlu bir biçimde eğitim hayatını tamamlayarak yetişkin hayatına artık bir üniversite mezunu olarak devam etmesi sağlanıyor. Eğitimi süresince kazandığı yurtdışı tecrübesi ve yabancı dil veya dillerde öğrencimizin yanına büyük bir kâr olarak kalıyor. Özellikle birden çok yabancı dile hâkim olmanın öneminin büyük olduğu günümüz dünyasında, iş bulma ve sosyal hayat çerçevesindeki yararını öğrencimiz mezun olur olmaz görmeye başlıyor. EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri olarak ilkelerimizden vazgeçmeden kaliteli ve anlayışlı çalışma prensibimizle sizi de yurtdışı üniversite ve dil okulları için bilgi alma amaçlı büro ve ofislerimize bekliyoruz.


Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı